najtańsza nowoczesna drukarnia gazet i czasopism w regionie

druk.ZachPomor.pl

Kontakt

Więcej na temat form kontaktu i weryfikacji wiarygodności firmy poniżej. W chwili obecnej ograniczona jest możliwość odwiedzin w Koszalinie i Szczecinie, szczegóły w poniższych pytaniach i odpowiedziach,

Adres, mapa

Nasze usługi świadczymy w całej Polsce, a szczególnie w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, wielkopolskim, kujawsko-mazurskim. Poniżej mapa zasięgu:

Zadzwoń!

pon - pt: 10.00-17.00
94 710 75 90

Napisz

konsultacja@druk.zachpomor.pl
odpowiedź najczęściej w 24h

FaQ / najczęściej zadawane pytania

1

Gdzie znaleźć szczegółowe dane drukarni

Pełne dane adresowe, w tym NIP, REGON i numer konta – niezbędne do wykonania płatności, znajdziecie Państwo w Zleceniu w uwagach (pod cennikiem i warunkami współpracy.

2

Weryfikacja wiarygodności

Nasza firma jest uznaną marką z którą współpracują dziesiątki instytucji, Urzędów Miast, Gmin, fundacji, stowarzyszeń. Jednak rozumiemy, że jest część Klientów, która potrzebuje zweryfikować firmę.

W tym celu Ministerstwo Finansów udostępniło narzędzie: stronę internetową na której można zweryfikować firmę i jej konto bankowe. Dostęp do strony internetowej jest bezpłatny, a jej adres to: https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

Warto również pamiętać o tym, że wiele banków i firm świadczących usługi księgowe, pozwala z poziomu aplikacji zweryfikować podmiot na podstawie NIP / REGON / KRS

3

Czy możliwa jest płatność tzw. split-payment

Tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami, konta należące do firm powinny obsługiwać płatność split-payment, która pozwala wpłacić kwotę netto na jedno konto, a kwotę VAT na drugie. Rozbicie VAT-u od kwoty netto następuje automatycznie, należy to tylko skorzystać z odpowiedniej funkcjonalności własnego banku.

4

Chciałbym odwiedzić / zwiedzić drukarnię

W chwili obecnej zmuszeni zostaliśmy do ograniczenia odwiedzin lub zwiedzania drukarni. Związane jest to pośrednio z okresem pandemicznym, ale również z masową ilością odwiedzin specjalistów od fotowoltaiki, garnków, czy innych nachalnych usług bezpośrednich.

W chwili obecnej odwiedziny dostępne są dla klientów drukujących minimum 1 mln egz. gazet miesięcznie. Terminy i godziny prosimy ustalić z opiekunem produktu.

W innym przypadku prosimy o nieodwiedzanie drukarni: osób nieuprawnionych ochrona nie wpuszcza na teren firmy.

5

Czy można odebrać gazety osobiście?

Tak, dotyczy to jednak tylko firm kurierskich odbierających większe nakłady: od 500 tys. egz. Mniejsze publikacje dostarczane są albo przez wybrane firmy kurierskie lub przez nasz transport.

6

Jak wygląda procedura druku

Szczegółowo opisane zostało to na stronie głównej.